Останні новини

Носіть з собою документи: СБУ проведе антитерористичні навчання у більшості регіонів

Під час відпрацювання спецслужби матимуть право зупинити авто чи пішохода й попросити ознайомитися з документами.

Служба безпеки України проводить та вже планує нові багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей України. Під час тренувань відпрацьовуватимуть захист стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави. У такий спосіб хочуть вдосконалити вміння протидіяти можливим тероризму і диверсіям.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресцентр СБУ.

Читайте також: В ЄС вимагають від Росії прибрати війська від українського кордону

Під час тренувань під посиленим захистом знаходяться об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи. У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зазначається, що тренувальні заходи проводять в умовах, максимально наближених до реальних. Зазначається також, що в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, наприклад обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, чи огляд автомобілів.

СБУ навчання.jpeg

Фото: СБУ

Читайте також: Зеленський готовий на все, щоб мирним шляхом вирішити конфлікт на Донбасі - Мендель

СБУ звертається до громадян України із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Окрім того, громадян просять інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 0 800 501 482 у випадку:

  • прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05