Останні новини

Нова хвиля коронавірусу вже в Україні, - Радуцький

Голова комітету ВРУ з питань здоров'я нації пов'язує це з недбалістю українців

Чергова хвиля коронавірусу - вже в Україні. Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький вважає, що зростання кількості хворих напряму залежить від недбалого ставлення українців. На його думку, після послаблення карантину люди нехтують соціальною дистанцією та майже забули про використання масок.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: В Україні вакцинувались вже майже 2 тисячі осіб

У свою чергу, міністр охорони здоров'я Максим Степанов переконаний, що стрімке поширення вірусу можна зупинити лише вакцинацією.

"Не секрет, що світ вже стоїть на порозі 3 хвилі коронавірусу. Наша медична система готова до неї, але висоту хвилі можемо злагодити ми з вами. Відповідь проста - вакцинація", - сказав очільник МОЗ.

Він нагадав, що його відомство забезпечило українців якісним препаратом AstraZeneca, який виготовляється під назвою CoviShield.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/E2Z1ZFdGMPs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04