Останні новини

Нові ціни на газ: які тарифи очікувати українцям у травні

На українців чекає оновлення цін річного газового тарифу.

З початку травня 2021 року Україна встановила фіксовану ціну на газ для населення, яка діятиме до 30 квітня наступного року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт НКРЕКП.

Строк дії базової річної пропозиції не залежатиме від початку постачання природного газу споживачу та триває до 30 квітня.

"З 01 травня 2021 року постачання природного газу побутовим споживачам здійснюється на умовах базової річної пропозиції, крім споживачів, постачання яким здійснюється за фіксованою ціною на річний період (12 місяців), який продовжується після 01 травня 2021 року (постачання природного газу таким споживачам здійснюється на умовах базової річної пропозиції з дати закінчення зазначеного періоду)", - зазначено в постанові.

Ціни на газ коливатимуться від 7,99 до 13,5 грн за кубометр. Найнижчі річні ціни запропонували чотири компанії - від 7,88 грн до 7,96 грн за кубічний метр.

Ціну 7,88 грн за кубічний метр запропонували ТОВ "Евода Трейд", КП Луцькводоканал, 7,89 грн - ТОВ «Черкасигаз збут" та ТОВ “Уманьгаз Збут, 7,96 грн - Державний концерн "Нафтогаз України". ТОВ «Волинелектросбит» та ТОВ «Закарпаття Енергосбит» продаватимуть газ по 7,98 грн за кубометр.

газ.jpg

Нагадаємо:

  • До державного бюджету України було повернуто 1,5 млрд доларів, конфіскованих в президента-втікача Віктора Януковича. Близько 87 % всіх грошей становила готівка.  

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05