Останні новини

Нові темпи вражають: ВООЗ продовжила світовий режим надзвичайного стану через COVID-19

За останній тиждень коронавірусом заразились понад 5 млн осіб.

За останній тиждень на коронавірус у світі захворіли понад 5 мільйонів осіб, а стрімке зростання захворюваності спостерігається вже вісім тижнів поспіль. Враховуючи це, ВООЗ на три місяці продовжила режим "надзвичайної ситуації" в глобальній охороні здоров'я через пандемію COVID-19.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на ТАСС.

Читайте також: В Україну може потрапити третій штам коронавірусу: чим він небезпечний

"Генеральний директор ВООЗ прийняв рішення, що пандемія COVID-19 продовжує являти собою "надзвичайну ситуацію" в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення. Він погодився з рекомендацією комітету", - йдеться в повідомленні.

Експерти ВООЗ заявили, що пандемія все ще залишається надзвичайною подією і продовжує негативно впливати на здоров'я населення в світі. Вони переконані, що ризик міжнародного поширення хвороби і її вплив на міжнародні транспортні перевезення вимагають скоординованої міжнародної відповіді.

"Число випадків COVID-19 зростає восьмий тиждень поспіль, надійшли повідомлення про 5,2 млн випадків. Смертність зростає п'ятий тиждень поспіль, на даний момент в ВООЗ надійшли повідомлення про більш ніж 3 млн померлих", - заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус.

Він нагадав, що мільйон людей померли від наслідків зараження коронавірусом протягом дев'яти місяців після того, як було зафіксовано спалах хвороби.

"Знадобилося чотири місяці, щоб досягти 2 млн випадків, і три місяці, щоб був досягнутий рівень в 3 млн", - додав він.

Нагадаємо:

  • В Україні у 2021 році більш ніж на третину зросла смертність від коронавірусу. Зараз показник летальності становить - 2,4%.Таку заяву зробив генеральний директор Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Роман Родина.
  • За минулу добу, 18 квітня, в Україні шпиталізували 2 387 людей із коронавірусом. Найгірша ситуація із заповненістю ліжок усіх типів спостерігається у Хмельницькій області – 76,23 %.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
08.05