Останні новини

Новий образ Олени Зеленської: що обрала перша леді для візиту до музею у Києві. Фото

Доповнила свій "лук" перша леді вишуканими сережками

3 грудня перша леді Олена Зеленська відвідала музей у темряві "Третя після опівночі". Екскурсії тут проводять у супроводі людей із вадами зору. До музею дружина президента прийшла із послами Німеччини та Канади. Візит був приурочений до міжнародного дня людей з інвалідністю. Зеленська обрала для відвідин темно-синій брючний костюм. 

Такими світлинами перша леді України поділилася у своєму Facebook.

129520087_210174880514318_983764141173305743_o.jpg

Гості годину блукали чорними коридорами разом із гідом Вікторією, аби відчути світ так, як його пізнають люди із вадами зору. 

"Так, у людей, які не бачать, є свої "лайфхаки". Не буду відкривати всіх секретів, краще самі запитайте в них, а ще краще – прийдіть до музею та відчуйте. Я вражена відчутим! Такі проекти загострюють почуття та надихають. Вони примушують інакше дивитися на світ", - написала Зеленська у пості.

Аби відвідати музей, жінка обрала темно-синій брючний костюм прямого крою, чорну кофтину, золотий ланцюжок та бежеві черевики. Доповнила свій образ Зеленська золотими кільцями у вухах та чорною маскою. Прочитати щось шрифтом Брайля дружина президента України намагалася пальцями з вишуканим нюдовим манікюром.

Нагадаємо, перша леді і дружина президента України Володимира Зеленського Олена на відкритті виставки "Річ у тім..." з'явилась на публіці в стильному образі. Прихильники в мережі бурхливо відреагували на її вбрання і засипали компліментами.

Вийти в ефір
17.04