Останні новини

Новий скандал з дитячим підручником: батьків обурив Монатік та Дорофеєва поруч із Шевченком та Лесею Українкою

Учням 2 класу в одному із завдань робочого зошиту запропонували назвати відомих українців і розповісти, що про них відомо. На сторінці зошиту з предмету “Я досліджую світ” поруч з українськими класиками Тарасом Шевченко та Лесею Українкою поставили сучасних співаків Монатіка та Надю Дорофєєву. Це і розлютило батьків школярів.

Свої думки вони виклали у коментарях до допису із фотографіями сторінок посібника Facebook-спільноти “Батьки SOS”.

Скріншот з Facebook

Користувачі мережі почали активно обговорювати робочий зошит. Більшість з них були вражені та розлючені, проте знайшлись і батьки, які підтримують автора.

Алла Сова написала: "До чого тут Монатик і Дорофєєва??? Не думаю, що вони здогадуються, що їх втулили в підручник!! Це автор ДЕБІЛ!! І всі решта по ланцюжку вверх..."

Анастасія Литвиненко пише: "Не маю нічого проти Монатіка - артист збирає стадіони. Дорофєєва - ну таке собі... Але ставити в один ряд з окрифеями - м'яко кажучи, занадто".

Користувачка Вікторія Пусмтоварова не вбачає у завданні нічого поганого.

"А що вас бентежить? Чому 7-8 річка має знати Лесю Українку та Шевченка? Чим діти живуть? Кого слухають? Хто сучасні українці?", - написала вона.

Нагадаємо, у книжці з всесвітньої історії, яка є в навчальній програмі українських одинадцятикласників, виявили помилку. Футболіста Андрія Шевченка, який виступав за київське "Динамо", "Мілан" та лондонський "Челсі"  зарахували до лав італійського "Ювентуса".Вийти в ефір