Останні новини

Новий міністр енергетики: фракція "Слуги народу" зустрілася з кандидатом. Що обговорили

Раніше Галущенко працював в прокуратурі, МЗС і Адміністрації президента.

Фракція “Слуга народу” провела зустріч з віце-президентом НАЕК “Енергоатом” Германом Галущенко. Його розглядають як кандидата на посаду міністра енергетики.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також: Чи піде Вітренко у відставку?

"Розмова представників фракції з Германом (Галущенко - ред) тривала близько години. Було приблизно 20 питань, що стосуються всіх сфер паливно-енергетичного комплексу. Депутати серйозно підготувалися. У цілому все пройшло конструктивно. Як мені здалося, негативу не було", - зазначив співрозмовник агентства.

Він розповів, є всі передумови говорити, що фракція підтримає кандидатуру Галущенко.

"Наступний етап - розгляд на засіданні енергокомітета, який очолює Андрій Герус. Там мають бути обговорені конкретні завдання і стратегічне бачення розвитку енергетики", - сказав співрозмовник. 

Однак поки не відомо, коли може відбутися це засідання. Швидше за все розгляд кандидатури на пост міністра може відбутися на позачерговій сесії парламенту.

На зустрічі з фракцією піднімали питання тарифів та енергоресурсів а також вирішення питання боргів перед ВДЕ-генерацією та інших заборгованостей між учасниками енергоринків.

Галущенко висловився за більш диференційований підхід до тарифів, відповідно до обсягів споживання, а також за пошук збалансованого рішення з урахуванням інтересів усіх учасників енергоринків із залученням внутрішніх ресурсів енергосистеми для вирішення проблем.

Нагадаємо:

  • Віце-президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Герман Галущенко зараз є основним кандидатом на посаду міністра енергетики України. Джерела в уряді і парламенті говорять, що його кандидатура обговорюється. За неофіційною інформацією, Галущенко вже дав згоду, а його кандидатуру запропонував в.о. президента "Енергоатому" Петро Котін.
  • Раніше повідомлялося, що на посаду міністра енергетики є п’ять потеційних кандидатів. Більшість з них претендувала на крісло в Кабміні ще в 2020 році.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05