Останні новини

Новий міністр енергетики: "плюси" і "мінуси" призначення Галущенка

Керівника Міненерго "схвалили" майже всі політичні сили в парламенті.

Новопризначений міністр енергетики Герман Галущенко є досвідченим адміністратором, але немає впевненості в його компетентності в питаннях енергоринку.

Про це в ефірі Kyiv Live заявив фахівець з державної політики у паливно-енергетичному комплексі Геннадій Рябцев.

Читайте також: Скандальне минуле - що відомо про Германа Галущенка

"Настільки несподівано 305 голосів, конституційна більшість. Це говорить, що нова кандидатура влаштовує майже усі політичні фракції в Верховній Раді, це по-перше. По-друге, всі розуміють, що пан Галущенко є більш-менш рівномірно віддаленим від всіх груп впливу", - зазначив Рябцев.

До того ж, на його думку, Галущенко дуже досвідчений управлінець, який багато працював на апаратних посадах.

"Тобто він знає процедури, яким чином здійснюється державне управління, яким чином працює система органів державної влади. На відміну, на жаль, від великої кількості як колишніх, так і нинішніх міністрів, які працювали і працюють в уряді. Але проблема полягає щодо того, чи є компетентним новий міністр в паливно-енергетичному комплексі і в енергетиці. Але й на те і існує апарат Міністерства енергетики, щоб допомогти міністру розібратися в тих нюансах, в яких він може зараз не розбиратися", - підсумував Рябцев.

Читайте також: Головне завдання для Вітренка - як зміниться "Нафтогаз" під новим керівництвом

У той же час він вважає, що новий міністр енергетики навряд чи вплине на роботу НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо:

  • За призначення Германа Галущенка міністром енергетики віддали голоси 305 народних депутатів.
  • 28 квітня Кабінет Міністрів України звільнив з посади голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.
  • Виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко замінить звільненого Коболєва на посаді. Рішення про призначення уряд прийняв в той же день. Замість Вітренка тимчасовим виконувачем обов’язків голови відомства було призначено заступника міністра енергетики Юрія Бойка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05