Останні новини

Новий рік у ЧАЕС: за 5 днів 2021 року в зоні відчуження "виловили" 14 нелегальних туристів

Усі вони встигли відвідати ЧАЕС за 5 днів

За 5 днів Нового року поліція у Чорнобильській зоні встигла піймати 14 новоспечених сталкерів. Чоловіки у віці від 20 до 32 років відправилися у туристичну розвідку зоною відчуження.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Нацполіції.

чаес.jpgчаес 1.jpg

Так, біля міста Прип'ять виявили 5 шукачів екстриму. 23-річний та 36-річний жителі Вінниччини, 29-річний киянин, 20-річний мешканець Житомирської області та 20-річний одесит оминули КПП, аби відвідати зону ЧАЕС.

А ось аж дев'ять киян захотіли відвідати села Поліське, Мартиновичі, а декого спіймали біля КПП Чорнобиль-2. Найстаршому туристу 32, а наймолодшому - 20 років. Поліція вже склала адмінпротоколи за статтею 46-1(Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення). Мандрівники-сталкери виймуть з гаманців від 340 до 530 грн кожен.

Нагадаємо, 25-річний Ігор .був у Чорнобильський зоні відчуження більше як 50 разів. Розповідає – водив екскурсії, але здебільшого ходить, бо звик до місця і його естетики. Kyiv Live розповідає, чому з'явилося та продовжує існувати сталкерство.

Вийти в ефір
25.01