Останні новини

Обмеження – не для всіх? Як за зачиненими дверима столичних клубів та барів триває нічне життя. Репортаж Kyiv Live

Kyiv Live перевірив заклади столиці

Через посилені карантинні обмеження у Києві ресторани, кав'ярні та інші заклади не приймають відвідувачів. Проте деякі з них не завжди дотримуються усіх норм та правил, тому з настанням ночі відчинають двері для гостей.

Kyiv Live провів власне розслідування і з'ясував, які столичні заклади харчування працюють вночі попри карантинні обмеження.

Читайте також: Статистика COVID-19 в Україні на 29 березня

Першим журналісти вирішили перевірити ресторан L`Kafa, який на Google-картах був позначений як "відчинений". На декілька спроб забронювати столик, адміністратор закладу відповідав, що зробити це неможливо. Проте, коли розмовляти з працівниками почали російською мовою, то керівництво ресторану підтвердило бронювання.

Інспекція відбулася опівночі у вихідний день. У закладі перебувало небагато людей, а зайняті були лише 2 столики.

Через півгодини журналісти вирішили перевірити інший заклад мережі L`Kafa, який знаходиться у середмісті. Проте, попри завчасно підтверджене бронювання, всередину ніхто відвідувачів не пускав, а через 20 хвилин перевіряти ресторан прийшли правоохоронці, які теж виявили, що двері закладу були зачинені.

Наступним перевірили Par Bar. Цього разу журналісти не робили попереднього замовлення, а потрапити у заклад вдалося через задній вхід.

Під час перевірки виявилося, що у барі була повна посадка. Інспекторам Kyiv Live вдалося зробити замовлення, але розрахуватися за нього можна було лише готівкою. Також офіціанти розповіли, що у закладі краще бронювати місця заздалегідь, адже він користується популярністю і його відвідує багато людей. 

Після цього журналісти вирішили перевірити роботу столичних нічних клубів. Більшість з них не працювали через карантин. Але згодом біля закладу SAXON кореспонденти помітили на вході охоронців. Ті розповіли, що змушені працювати через те, що деякі люди намагаються потрапити у заклад попри заборону.

"Хтось думає, що ми пускаємо через чорний хід, починають туди лізти, стукати", - розповіли вони.

Також виявилося, що у Києві проходять закриті вечірки у різних клубах, барах та ресторанах, на які складно потрапити. Але у соціальних мережах відвідувачі хваляться, що змогли "потусуватися" під час локдауну.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04