Останні новини

Обсипаються стіни й тече стеля: у під'їзді на вулиці Запорожця не робили ремонт 30 років

Під'їзд на вулиці Петра Запорожця 3 не ремонтували 30 років. Загалом у будинку 5 під'їздів, усі з ремонт окрім одного.

Про це повідомляє кореспондент Kyiv Live.

В під'їзді обсипаються стіни й тече стеля. Світлана мешкає у будинку з дитинства. Каже, що з її 3-4 років ремонт там не робили.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MfF8Qxjk0ZQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Мешканка під'їзду Світлана каже, що на скарги не реагують:

"Зверталися минулого року на 15-51. Залишала заявку на ремонт. Нам пообіцяли, що наступного року зроблять. Однак через рік ніхто нічого не зробив. Ми зібрали підписи мешканців, написали колективне звернення. Нас ігнорували. Ми писали в керуючу компанію, в КМДА." 

Світлана разом з кореспондентом Kyiv Live пішли до дільниці №408 ЖЕКу. Однак установа була закрита. Потрапити туди неможливо. З чорного входу кореспонденту вдалось поспілкуватися з робітницею ЖЕКу, проте ніякої інформації вона не надала. 

Нагадаємо, на вулиці Саксаганського, 76 у Києві замість знесеного 150-річного будинку, пам’ятки архітектури, планують побудувати п’ятиповерхову адміністративну будівлю. На місці зносу з’явився паспорт нового об’єкту.


Вийти в ефір