Останні новини

Обвал метро в Мексиці: кількість жертв збільшилася

На лінії метро, де стався обвал, рік тому проводили технічний огляд.

Число жертв обвалення метромосту у Мексиці зросло до 23 осіб. Водночас ідентифіковані тільки п'ять загиблих.

Про це заявила голова міського управління цивільної оборони Міріам Урсуа, повідомляє Kyiv Live з посиланням на El Financiero.

Вона зазначила, що 21 особа із загального числа жертв загинула на місці. 

За словами директорки "Метро" Флоренсії Серранії, остання ревізія пошкодженої ділянки на лінії була проведена майже рік тому, у червні 2020 року. Згідно з аналізом, робота на цьому маршруті метро не представляла ніякого ризику.

"Ми будемо співпрацювати з Міністерством праці та генеральною прокуратурою Мехіко, щоб надати всю інформацію, яка є в розпорядженні метро, щоб з'ясувати причину цієї жахливої аварії", — додала вона.

Серранія виключила можливість подання заяви про відставку посадових осіб, пов'язаних з метрополітеном. 

Нагадаємо:

  • У понеділок, 3 травня, у Мехіко обвалилась естакада метро. У вагонах знаходились близько 50 пасажирів.
  • Спочатку повідомили про загибель щонайменше 13 осіб, а пізніше їхня кількість зросла до 20 загиблих. Постраждали десятки людей.
  • За даними місцевих ЗМІ, естакада впала після того, як в одну з її опор врізався автомобіль.
  • Лінія метрополітену Мехіко, на якій сталася аварія, вперше була введена в експлуатацію у 2012 році, проте через два роки її закрили для усунення недоліків будівництва. Після того вона ще раз тимчасово припиняла роботу після двох потужних землетрусів восени 2017 року. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05