Останні новини

Окрім книжкових рядів на "Петрівці" запропонували створити культурний хаб із читаннями та автограф-сесіями

У Києві відбулася перша зустріч активістів руху #SavePetrovka та експертами щодо переформатування і розвитку книжкового ринку "Петрівка". Активісти запропонували створити на місці ринку Культурний хаб.

Про це повідомляє “Кореспондент”.

Серед запрошених експертів були урбаніст Ірина Соловей, видавець Антон Мартинов та члени руху #SavePetrovka, які є фахівцями в комунікації, зв’язках із громадську, юриспруденції та політології.

Вони на чолі з Владиславом Трубіциним планують створити тут Культурний хаб для проведення літературно-мистецьких заходів, поєднуючи це з реалізацією книжкової продукції.

"Ми вже довго плекаємо ідею глобальної модернізації книжкового ринку Петрівка" відповідно за сучасними вимогами надання послуг. Зараз, досягнувши згоди з забудовником про необхідність переобладнання ринку, ми почали напрацювання конкретної стратегії перевтілення ринку в сучасний культурний простір ", - розповів Трубіцин.

Планується, що новий Культурний хаб на Петрівці буде передбачати піблічні лекції, літературні читання, автограф-сесії, зустрічі з молодими авторами та провідними експертами та, звичайно, продаж літератури.

Нагадаємо, 21 вересня переможець аукціону з приватизації столичного готелю "Дніпро" - ТОВ "Смартленд" сконцентрував 100% акцій готелю. Фактично, завершена угода купівлі.


Вийти в ефір
31.10