Останні новини

Олена Зеленська прибула у Францію в трендовому костюмі. Фото

Перша леді України вибрала стриманий та стильний наряд

Олена Зеленська разом зі своїм чоловіком Володимиром Зеленським завітала до Парижу з робочим візитом. І знову виправдала звання першої леді України не тільки справами, але й своїм зовнішнім виглядом.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на Facebook.

Читайте також: Перша леді України зачарувала мережу стильним луком. Фото

Олена Зеленська вже не вперше приїздить до Парижу, але на цей раз перша леді завітала до Франції у костюмі пудрового кольору, який був зшитий для неї на замовлення дизайнерами вітчизняного бренду Lake Studio. Їх послугами Олена користувалася і раніше, а саме: перед візитами до Японії та Азербайджану.

изображение_2021-04-16_164943.png

Вартість жакетів виробництва Lake Studio коливається від 25 до 30 тисяч гривень, а спідниць - від 13 до 15 тисяч. Сам бренд спеціалізується на преміальному одязі ручної роботи, а очолює бренд дизайнерський дует Анастасії Рябоконь та Олесі Кононової.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpresident.gov.ua%2Fvideos%2F883132258911475%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05