Останні новини

Омелян: "Коли я бачу бюджети ремонту мостів чи доріг у Києві — мене охоплює жах"

Бюджети ремонту доріг та мостів у Києві значно завищені. Про це в ефірі телеканалу Kyiv Live заявив ексміністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, повна відповідальність за якість і вартість ремонтних робіт лежить на керівництві КМДА. Адже стільки грошей, скільки виділяється у столиці саме на ремонти доріг та інший розвиток інфраструктури, не мають жодні інші міста.

“Це повна політична відповідальність пана Кличка. Бюджет Києва на дорожні ремонти - рекордний, 10 мільярдів — це одна десята бюджету ремонту всіх доріг в Україні. Питання лише, якої якості і якою ціною! Коли я бачу вартість ремонту мостів чи доріг у Києві — мене охоплює жах”, - зазначає ексміністр. 

За його словами, як приклад - вартість ремонту 5 кілометрів на вулиці Героїв Сталінграду - майже 800 мільйонів гривень - то "це не тільки рекорд українській, а й східноєвропейський".

Політик також прокоментував й ремонти столичних мостів, що є для Києва нині питанням актуальним. Бюджет 1,7 мільярди гривень за ремонт одного шляхопроводу Омелян вважає значним перевищенням кошторису, адже він “такий самий міст будував в Івано-Франківській області за 200 мільйонів гривень”.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/KffYzZMmqC0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кореспондент Kyiv Live з'ясовував, чому асфальт кладуть при штормовому попередженні.

Вийти в ефір