Останні новини

Омлет з міністром: в Олександра Ткаченка жбурнули яйце. Відео

14 вересня перед прессконференцією у міністра культури Олександра Ткаченка ледь не влучили яйцем. У цьому він вбачає відображення невдоволення його "політикою діалогу" крайніми політичними силами.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Перед брифінгом 14 вересня у міністра культури невідомий жбурнув яйце. Це було різко й раптово: чоловік у клітчастій сорочці здійснив "атаку" та спокійно пішов геть. Ткаченко пригнувся і яйце лише трохи мазнуло його вухом. На самій прессконференції він прокоментував цей інцидент так:

"Я продовжую відчувати на собі "любов", при чому без приводу, багатьох людей, і, в принципі, я знаю, чому. Тому що наші ідеї примирення, пропагування різноманітності в українській культурі, діалогу навряд чи подобаються крайнім сторонам політичного процесу...  наші зусилля, які повернуть, наприклад, державі Укркінохроніку, теж викликають своєрідні хвилі "любові" до мене з різних боків. Коли я заходив сюди, мені дали в вухо яйцем. Це один із прикладів того, як культура діалогу розвивається в нашій країні", - сказав він.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F4tv.ua%2Fvideos%2F336903254185555%2F&show_text=0&width=476" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, 3 вересня під Офісом Президента протестували працівники кіноіндустрії через ситуацію з Одеською кіностудією. Вони звинуватили міністра культури Олександра Ткаченко в "дерибані".

Вийти в ефір