Останні новини

"Онлайн-навчання неефективне": Кличко просить уряд повернути дітей до шкіл

Про це він наголосив на брифінгу 13 січня

Очільник Києва Віталій Кличко наголошує на поверненні до навчання у школах учнів молодших класів. Він вважає "дистанційку" неефективною для учнів перших-четвертих класів.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на щоденний онлайн-брифінг Віталія Кличка.

Кличко звернувся до Міністерства освіти та Уряду з тим, аби відновити навчання у молодшій школі. Щоб учні перших-четвертих класів могли відвідувати навчальний заклад. Бо якщо, на думку міського голови, в нас працюють дитсадки, то було б логічно, щоб працювала і молодша школа. Оскільки перебування дітей в старших групах садочків і в молодших класах мало чим відрізняється. І дистанційне навчання для учнів молодших класів – неефективне.

Мер столиці запевняє, що повернення у школи учнів перших-четвертих класів поліпшить і процес навчання, і дозволить їхнім батькам спокійно працювати.

"Сподіваюсь, уряд дослухається та ухвалить виважене і логічне рішення", – підкреслив Віталій Кличко.

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/Xtw1v_31tAI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, український локдаун, що триває з 8 до 24 січня 2021 року, передчасно не скасовуватимуть. Ба більше, після його завершення на країну чекатимуть інші карантинні обмеження, які будуть діяти до 28 лютого.

Вийти в ефір
15.01