Останні новини

Останній діалог з Кернесом, причини віддалення дружніх відносин та прощання з мером Харкова: ексклюзив від Михайла Добкіна на Kyiv Live

Політик розповів, що не сварився зі своїм соратником

Український політик, екс-мер Харкова та екс-очільник Харківської ОДА Михайло Добкін розповів про свої відносини з померлим мером Харкова Геннадієм Кернесом. Їхня остання розмова відбулася на напруженій ноті, але це не означає, що політики посварились.

Про це гість розповів в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Читайте також: Верховна Рада підтримала закон про пільгову реєстрацію іноземних авто

Добкін поділився, що востаннє розмовляв з Геннадієм Кернесом місяця за 1,5-2 до його хвороби, тобто приблизно за 4 місяці до його смерті.

“Та розмова була непростою, вона починалася однією інтонацією, закінчилась другою. Але це наше життя, це не означає, що ми там посварилися, як пишуть в інтернет-виданнях”, - пояснив гість.

Він поділився, чому він зі своїм однопартійцем та другом почали рідше спілкуватися.

“Чи стали ми з Геннадієм Кернесом ворогами? Ні, звичайно ж. Чи перестали ми спілкуватися, тому що стався якийсь конфлікт? Теж ні”, - запевнив пан Добкін.

За його словами, спілкуватися рідше політики почали, адже з 2014 року Добкін балотувався на посаду президента та двічі до Верховної Ради, перебував у жорсткій опозиції до Петра Порошенка та його команди, а Кернес в цей час керував Харковом. Як говорить Добкін, Кернес не мав права давати волю емоціям і лаятися з Порошенком з ідеологічних чи політичних моментів та зобов'язаний був домовлятися, тому що за ним ціле місто. На думку гостя, його тісне спілкування з Кернесом могло зашкодити Геннадію Адольфовичу.

“Скажу чесно, коли Геннадій йшов (з життя - ред.), я прийняв рішення для себе, в якій я формі буду з ним прощатися, я і журналістам сказав: я попросив у нього пробачення. Це подали, як наче я вибачався за щось. Але коли людина йде, ми прощаємось, в цьому сенсі”, - пояснив Добкін.

Він пояснив, що не хотів, аби їхній останній діалог, навіть в односторонньому порядку від Добкіна, завершився так, як остання розмова.

“Я і йому пробачив і у нього попросив вибачення”, - наостанок зазначив Михайло Добкін.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SDcC3x2L1Ds?start=1699" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.03