Останні новини

Отака Москва, малята: відомий нью-метал гурт переплутав Київ зі столицею "сусіда"

Знаний американський нью-метал гурт Deftones, який разом із мегапопулярними Gorillaz стануть хедлайнерами на фестивалі UPark 2021 у Києві, оконфузився в мережі. Повідомляючи фанатам про виступ на фесті, піарники гурту переплутали дві столиці.

Анонс з‘явився у Твіттері і викликав обурення фолловерів.

Гурт Deftones повідомили про виступ на UPark Festival 13 липня 2021. В анонсі вказали, що дійство буде проходити в Москві.


Фото - glavred.info.

"Москва - 13 липня ми граємо на UPark Festival. Квитки надійдуть у продаж в цю п'ятницю о 12:00 за місцевим часом", - написали в повідомленні.

Фолловери швидко помітили помилку і порадили виправити її в дописах.

Також підписники трохи "постібались", соромлячи відповідальних за анонси, багато жартів стосувались російсько-українських питань.

  • "Ви маєте на увазі, що до липня наступного року Москва стане українською? В цьому немає нічого поганого"
  •  
  • "Енні, ти в порядку, ти в порядку, Енні? Фестиваль проходить в КИЄВІ, Україна, а не в Москві"
  •  
  • "UPark буде в Україні, хлопці"
  •  
  • "Ганьба, Москва, якого х*я", "Ви з глузду з'їхали?" - написали в мережі.

Фото - glavred.info.

Через певний час помилку виправили, але місто фестивалю не вказали - лише його назву. 

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">We’re playing <a href="https://twitter.com/hashtag/UParkFestival?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#UParkFestival</a> on 13 July. Tickets on sale this Friday at 12PM local. <a href="https://t.co/wBoAWkUwma">pic.twitter.com/wBoAWkUwma</a></p>&mdash; Deftones (@deftones) <a href="https://twitter.com/deftones/status/1302999276709056513?ref_src=twsrc%5Etfw">September 7, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Раніше ми писали, що гурт Gorillaz стануть хедлайнерами фесту в Києві. Тим, хто придбав квитки на Atlas Weekend, організатори UPark 2021 обіцяють бонуси. 

Вийти в ефір