Останні новини

Отримав медаль за анексію: в Києві затримали учасника "самооборони Криму"

4 серпня Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру учаснику незаконного збройного формування "Самооборона Криму".

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Прокуратури Автономної Республіки Крим.

Правоохоронцями проведені санкціоновані обшуки. Про підозру повідомлено учаснику незаконного збройного формування "Самооборона Криму" за ч. 2 ст. 260 КК України. Санкція статті передбачала позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Встановлено, що громадянин України був учасником незаконного збройного формування "Самооборона Криму" протягом лютого-березня 2014 року. А також проходив службу на блокпосту, розташованому на в’їзді до м. Ялта, поблизу смт. Масандра Автономної Республіки Крим. При цьому, підозрюваний здійснював незаконні перевірки документів громадян України та обшук транспортних засобів зі зброєю. А також приймав участь у їх затриманні на території півострова.

За свої "заслуги" перед окупантами, у 2016 році "самообороновець" отримав медаль "За возвращение Крыма".

Джерело: прокуратура Автономної Республіки Крим

На даний час прокуратура автономії скерувала до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, 5 серпня о 12:00 на Контрактовій площі Києва розпочнеться виставка "Подорож невідомим Кримом". Демонструватимуть роботи "маловідомих діячів кримськотатарської культури", а також розкажуть більше про культуру та традиції кримськотатарського народу та їхнє унікальне мистецтво.

Вийти в ефір