Останні новини

Отримав за сімейні цінності: на ведучого "Телебачення Торонто" напали перед стендап-виступом

На співведучого "Телебачення Торонто" та стендап-коміка Єгора Шатайла 14 вересня напали представники "Традиції та порядку". Сталося це через опублікований коміком жарт.

Про це повідомило "Телебачення Торонто" на своїй сторінці у Facebook.

Фото "Телебачення Торонто"

Напередодні Єгор написав пост у ФБ з анонсом свого стендапу "про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації". У коментарі зійшлися традиціоналісти, які почали активно сперечатися з Шатайлом. Той у звичній для коміка манері почав відповідати на закиди: "покидати свої і традиції, і порядок”, бо “у посольстві ЄС таааке бабло крутиться” і т.д., і т.п. Усе це хлопець висловлював у жартівливій формі.

Невдоволені члени "Традиці та порядку" прийшли зустрітися з Єгором Шатайлом перед його виступом 14 вересня. Кілька десятків молодиків напали на нього (розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ) і впорядковано втекли. 

З коміком все нормально, він виступав на запланованому заході.

Нагадаємо, 14 вересня перед прессконференцією у міністра культури Олександра Ткаченка ледь не влучили яйцем. У цьому він вбачає відображення невдоволення його "політикою діалогу" крайніми політичними силами.

Вийти в ефір