Останні новини

Овнам - любові, Тільцям - спокою: гороскоп на 29 вересня

Поки ви розкладаєте карти або приносите в жертву невинних баранчиків, аби дізнатися чи ставити на того жеребця у кінних перегонах абощо, Kyiv Live вже розвідав обстановку у зіркових рядах. Кому тепла та вдачі, а кому - локті кусати, дізнайтеся у нашому матеріалі.

Kyiv Live обіцяє, що з нами кожен день, як у кіно: з гарними касовими зборами.

Овен

Овнам 29 вересня обіцяє бути насиченим та повним на любовні насолоди, лишень будьте обережні - амури можуть бути підступними.

Телець

Дзен, дзен та іще раз дзен - девіз вашого вівторка. 29 вересня точно випробує ваші нерви, але розслабтеся - ввімкніть футбольчик чи "плесніть чару у кришталевий морок келиха", аби ваша душевна рівновага збереглася.

Близнюки

Близнюкам варто залишитися "у своїй хатинці", як-то кажуть. Щоправда, це може сказатися на продуктивності, адже зручно працювати чи вчитися, не вилазячи з ліжка. Проте геть апатію! Варто взяти себе в руки - до найближчого відпочинку як до неба рачки.

Рак

Сімейні цінності, можливо, зараз не в Google trends, проте час від часу варто про них згадувати. Ще нікому не було погано від простого дзвінка додому з питанням "а що сьогодні на вечерю?". 29 вересня - чудова нагода надолужити прогавлені моменти з родиною.

Лев

Левам радимо побільше висипатися, бо сонний цар прерій - то не цар, а так, царьок.

Діва

Дівам варто згадати про що пісня "Діва Марія, Діва Вікторія", а ще краще провести день як Клеопатра. І не у пункті заснути зі змією, а взяти за приклад прекрасні ночі з видом на Ніл... Звісно, у вас за вікном можуть бути й Осокорки, проте головне - це мріяти, правда ж?

Терези

Терезам варто залишатися такими, якими вони є: стабільними, спокійними, стійкими. Загалом, усі уявляють собі інші три "С", проте саме ці прикметники забезпечать вам гарне 29 вересня.

Скорпіон

Скорпіонам варто повеселитися, як слід: поставити на улюблену команду, "тягнути" пивка чи поїхати з друзями на шашлики. І що, якщо лише вівторок? Скоро п'ятниця - час готуватися до веселощів.

Стрілець

Стрільцям стане легше жити та маневрувати у цій коловерті робота-навчання-особисте життя. І хоч жоден з факторів не стане простішим, проте ваше ставлення до них докорінно зміниться.

Козеріг

Козерогам варто обережніше ставитися до грошових операцій - 29 вересня не найкращий день для внесків у будь-що.

Водолій

Водоліям можна перепочити: заварити каву, чи щось міцніше, увімкнути класний німецький серіал, аби підтягнути мову... І усе не відриваючись від роботи.

Риби

Рибам радимо провести 29 вересня, наче востаннє: стрибніть з парашутом, набийте тату. Або просто покажіть язика набридливій сусідці.

Нагадаємо, 29 вересня в Україні святкують День отоларинголога (лора). У світі - Всесвітній день серця, Міжнародний день глухих, Міжнародний день кави, День винахідника в Аргентині і День Конституції в Брунеї. Православні віряни відзначають пам'ять мучениці Людмили. 

Вийти в ефір