Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Овнам - перегорнути календар, Близнюкам - кайфувати: гороскоп на 4 вересня

Поки на всіх теренах СНГ перевертали календар, ми на Kyiv Live вже розклали карти Таро, а тепер чіпляємося до зірок щодо майбутнього 4 вересня.

Kyiv Live обіцяє, що великий шансоньє Шуфутинський склав би пісню і про це число - якби знав, що готують зірки 4 вересня. До речі, він Овен.

Овен

"Я календар переверну...", "горять кущі горобин" - і все це було про вас 3 вересня. Цей же день, тобто 4 вересня, теж можете провести як справжній майстер гарного шансону. Тобто налийте келишок коньячку та запаліть сигару. Можливо, побринькайте на гітарі. А ще краще - послухайте гарну музику. Ну, ви розумієте про що ми.

Телець 

Тільцам 4 вересня слід бути обережнішими з капіталовкладеннями. А наш матеріал нагадає, чому.

Близнюки

У вас вже є певний статус серед колег, безперечно. Та було б непогано його підвищити... Та все це не про 4 серпня. Цього дня можете працювати навіть в піжамі - попереду такі бажані вихідні...

Рак

Не ночувати вдома - це круто. Ні, серйозно круто, коли тобі 18 і у вас насичене життя, якому позаздрять інші знаки зодіаку. Але все-таки згадайте про рідних - один телефонний дзвінок і цього досить.

Лев

Будьте трошки люб'язнішими і люди до вас потягнуться.

Діва

Не знаємо, як в інших гороскопах, але наш 4 вересня обіцяє вам 100% прихильність зірок: це і довгоочікуваний відпочинок, і повернення до знайомої обстановки, і звичне крісло біля робочого столу з видом на інфекційку... Та ледве не золотий дощ! Хоча, хто знає, у вересні вже всяке було...

Терези

Ви швидко все відпрацюєте та відпочинете. Зірки віщують вашому знаку спокійний день, а ми в Kyiv Live ще жодного разу не помилилися в тлумаченні їхньої волі! Спитайте Дів чи Скорпіонів.

Скорпіон

До речі, про "верховних жерців"... Карти Таро нагадали вам влучно: 4 вересня запам'ятається вам як день, коли без вас, як-то кажуть, "вода не освятиться".

Стрілець

Ваші друзі глибоко вдячні вам за підтримку. Емпатія, якою відзначаються Стрільці - найприхильніша риса вашої натури. Тож пам'ятайте - все повернеться сторицею.

Водолій

Водоліям 4 вересня запам'ятається як день без самотності. Ледь вам здалося, що у житті чогось не вистачає - аж глядь - четвертий день місяця вже підносить вам це на тарелі!

Козеріг

Козерогам цього дня радимо просто бути собою. Серйозно. кращого поки ніхто не придумав, навіть зірки.

Риби

Рибам уклінне дякую 4 вересня прилітатиме з усіх боків. Ви, до речі, можете вже розслабитися: робота виконана, повноваження передані, вкусіть плодів своєї титанічної праці. Можливо, келих італійського аперитиву допоможе прикрасити вечір п'ятниці?

Нагадаємо, що наші одеські колеги не згірш нас тлумачать волю небес. Діви, звісно, посперечалися б, але гороскопи Odesa Live теж напрочуд достославні. І в них у кінці є мем!

Вийти в ефір