Останні новини

Овнам спонтанних покупок, а Рибам - прогуляти роботу: гороскоп на 20 листопада

Зірки приготували непросту п'ятницю

Останній робочий день неспростого тижня для більшості знаків зодіаку також не буде надто лайтовою. Так би мовити, останній ривок перед заслуженими вихідними.

Що саме підготували зірки для кожного дізнавася Kyiv Live.

bec90735-ace2-415d-bdf0-10505b4df455.jpg

Овен

Проведете день з друзями. Можливо за компанію раптово витратите гроші, щось собі придбаєте. Дізнаєтеся багато цікавих новин. 

Тілець

Підвищується ризик конфліктів, сварок. Зате в плані роботи день - будете дуже продуктивні. Досягнете хороших результатів і залишитеся задоволені собою. 

Близнюки

Проведете день бадьоро. Правильно розраховуйте час і багато встигнете зробити та навіть не відчуєте втоми. Вірогідні відверті розмови з начальством. Мабуть вам довіряють.

Раки

В останній робочий день, не варто пручатися в справах, що стосуються роботи. Погоджуйтеся з думкою начальства, навіть якщо вважаєте її безглуздою. Як там правило №1? Бос завжди правий. Правило №2: якщо бос неправий - читайте правило №1.

Леви

Можливо, ви дуже чітко спланували сьогоднішній день. Але обставини можуть скластися так, що займатися доведеться зовсім іншим, не тим, що ви намітили. На роботі можуть відбуватися хвилюючі події. У любові вас чекає удача, відбудеться приємне особиста подія.

Діви

У вас буде гарний настрій. Ймовірно, вам доведеться багато говорити - пояснювати, радити або просто жартувати. Але вам надлишок спілкування тільки в радість можете познайомитися з цікавою людиною.  

Терези

У вас може раптово виникнути занепокоєння з приводу грошей, але швидше за все ви цю проблему швидко вирішите. День буде насичений позитивними емоціями і приємними враженнями. Будете жартувати і пліткувати з друзями. 

Скорпіон

Ви не завершите якусь справу або ж почуєте "ні", і будете розчаровані. Одним словом, щось може піти не за планом. Протистояти цьому навряд чи вдасться. Найкраще в цій ситуації - просто перечекати несприятливий момент. 

Стрільці

Відчуєте втому, занепад сил. Напевно, тиждень вас вимотав. Сьогодні краще нових справ не починати, доводити до розуму розпочате. У вас може бути багато дрібних клопотів і день буде тягнутися довше, ніж вам би хотілося.

Козерог

Навколо вас ніхто не поспішає, тому доводиться підганяти інших. Вам також може здаватися, що оточуючі несерйозно ставляться до важливих справ. Це буде нервувати - але вам краще проявляти поблажливість. 

Водолії

Ваш день буде енергійний і позитивний, плани повинні здійснитися. Настрій ймовірно буде незадоволеним з ранку, але потім вас розвеселять і ви навіть почнете заряджати енергією інших. Не сумнівайтеся у собі!

Риби

День пов'язаний з самотою і меланхолією. Може, це погода на вас так діє. Корисно працювати на самоті, займатися творчістю. Також добре б сьогодні залишитися вдома, прогуляти роботу. Але хіба таке можна радити?

Нагадаємо, у православній церкві 20 листопада вшановують пам’ять святого Федота – одного з мучеників, які постраждали за віру в Христа та вшановується ікона Божої матері з Маледнцем "Взиграніе". У світі відзначають Всесвітній день дитини, та День пам'яті трансгендерів присвячений людям, убитим на ґрунті ксенофобії. Про історію, традиції та заборони 20 листопада читайте у матеріалі Kyiv Live.


Вийти в ефір
16.05