Останні новини

П'яна ДТП на Зоологічній: став відомий стан постраждалих курсанток

 

Стан курсанток Української військово-медичної академії, які 25 серпня постраждали внаслідок наїзду авто на території однієї з військових частин Київського гарнізону, стабільно тяжкий. 

Про це йдеться в повідомленні видання “Укрінформ”.

Як зазначив начальник академії полковник медичної служби Валерій Савицький, постраждалі перебувають у Головному військовому клінічному госпіталі, їм надається медична допомога. Загрози їх життю немає, проте стан у них стабільно тяжкий

Лікарям вдалося стабілізувати стан курсанток. Під час огляду в однієї з потерпілих діагностовано неповний травматичний відрив обох нижніх кінцівок на рівні нижньої третини гомілок. У другої дівчини було неповне травматичне відчленування правої гомілки на рівні середньої третини. Третя курсантка дістала відкритий перелом правої стопи та відкритий перелом обох кісток лівої гомілки.

Потерпілим по 23 роки, вони — випускниці цивільних медичних вишів, які нещодавно склали іспити до Військово-медичної академії. Вчора вони мали отримати військову форму.

Нагадаємо, у вівторок, 25 серпня, на вулиці Зоологічній Toyota Prius переїхав трьох курсантокІз тілесними ушкодженнями потерпілі госпіталізовані у лікарню. Поліція затримала винуватця на місці. В його крові драгер показав 2 проміле алкоголю. Також стало відомо, що студенткам, ампутували по нозі. Майор, який  наїхав на курсанток, намагався здійснити це декілька разів. Юрба відступала, але врешті водій притиснув дівчат до будівлі.

Вийти в ефір