Останні новини

Пандемія COVID-19 у світі посилюється, – ВООЗ

Вже шостий тиждень поспіль спостерігається зростання кількості смертей від коронавірусу.

У ВООЗ попередили, що пандемія коронавірусу в світі посилюється. Минулого тижня зафіксували таку саму динаміку, яка була в перші 5 місяців пандемії COVID-19.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву глави Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедроса Аданома Гебреісуса.

Читайте також: "Індійський" штам коронавірусу з'явиться в Україні наприкінці травня

За словами глави ВООЗ, у світі шостий тиждень поспіль спостерігається ріст кількості нових смертей від коронавірусу.

"У всьому світі пандемія COVID-19 продовжує посилюватися. Нові випадки ростуть 9-й тиждень поспіль, а смерті - 6-й тиждень поспіль. Якщо поглянути на динаміку, було майже стільки ж випадків у світі минулого тижня, як у перші 5 місяців пандемії", - сказав він.

Нагадаємо:

  • Європейський союз планує протягом літа відкритися для туристів, які вакцинувалися від COVID-19. Проте дозвіл на в'їзд отримають люди, які щепилися препаратами, затвердженими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA).
  • В Індії тіла загиблих від COVID-19 спалювали прямо на вулиці, у парках. Це довелося робити через збільшення кількості смертей внаслідок хвороби, адже крематорії наразі переповнені.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
17.05