Останні новини

Пандемія коронавірусу може не завершитися до кінця 2021 року, - ВООЗ

В організації все ж зазначили, що вакцинація почала впливати на хворобу

Директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майкл Раян заявив, що пандемія COVID-19 може не завершитися до кінця поточного року. Однак він відзначив позитивний вплив вакцинації на хворобу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на брифінг ВООЗ.

Пандемія.jpg

Фото з відкритих джерел

Читайте також: Зеленський вакцинувався від коронавірусу

"Ми бачимо, що вакцинація починає впливати на вірус. Але на цьому етапі рано говорити про те, що боротьба з пандемією завершиться до кінця року", - заявив Майкл Раян.

Окрім цього, у ВООЗ розраховують, що вакцинація до кінця 2021-го зможе вплинути на кількість госпіталізацій та смертей від коронавірусу.

Нагадаємо:

  • Обсяги вакцинації мають сягнути 5-7 мільйонів осіб на місяць. Такі темпи очікуються на третьому-четвертому етапах вакцинації, які заплановані на літо. До кінця цього тижня країна має вийти на 10 тисяч щеплень в день.
  • У соцмережі Twitter маркуватимуть дописи, які містять неправдиву інформацію про вакцину проти COVID-19. Регулярні такі публікації призведуть до заблокування акаунту. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04