Останні новини

Папа Римський зробив важливу заяву щодо ситуації на Донбасі

Він висловив занепокоєння.

Папа Римський Франциск висловив занепокоєння загостренням ситуації на Донбасі. Він закликав запобігти зростанню напруженості на Сході України.

Про це йшлося на його недільній проповіді, передає Vatican News.

Понтифік наголосив, що з тривогою слідкує за подіями, що розгортаються на Донбасі, де "протягом останніх місяців збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню".

"Будь ласка, наполегливо прошу запобігти зростанню напруження, щоби, навпаки, здійснювалися жести, спроможні підтримувати взаємну довіру та сприяти примиренню та мирові, які дуже потрібні та дуже бажані", - заявив він.

Папа Римський висловив занепокоєння важкою гуманітарною ситуацією на окупованих територіях Донецької та Луганської областей та закликав помолитися за місцеве населення.

Нагадаємо: 

  • Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що країна має справу з найбільшим переміщенням військ у Росії з часу Другої світової війни. Посол наполягає, що Україна повинна негайно стати членом НАТО, щоб захиститись від російської агресії. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05