Останні новини

Paramount випустить нову версію "Хрещеного батька 3" до 30-річчя картини. Трейлер

Стрічка отримала нову назву "Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне"

Студія Paramount випустить нову версію культової стрічки "Хрещений батько 3". Її вихід приурочений до 30-річного ювілею картини, а тепер в мережі вийшов її трейлер.

Ролик з'явився на YouTube-каналі голлівудської компанії.

Появился трейлер новой версии Крестного отца 3

Фото - Paramount

Оновлена версія отримала й нову назву - "Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне". За словами режисера стрічки Френсіса Форда Копполи, теперішній варіант останньої серії саги більше відповідає концепції, яку він задумав разом з автором оригінального роману Маріо П'юзо.

Крім цього, постановник пообіцяв, що глядачі побачать нові початок та кінцівку, а також сцени, яких не було в першій версії.

Фільм "Хрещений батько, Кода: Смерть Майкла Корлеоне" вийде 4-го грудня в світовий прокат, а 8-го грудня - на цифрових платформах.

<iframe width="727" height="409" src="https://www.youtube.com/embed/zi2MK9K1hxc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, що вийшов перший трейлер нової версії культової історії "Том і Джеррі". Цього разу на глядачів очікує не звичайний мультфільм, а ігрова стрічка з живими акторами та з додаванням анімації.

Вийти в ефір
16.05