Останні новини

Патрульна поліція у відеороликах вчитиме, як рятувати людей та захищати себе

Патрульна поліція запускає безпечний онлайн-курс. В роликах патрульні поділилися знаннями з основ самозахисту, фізичної підготовки та першої медичної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба поліції. 

"Сподіваємося, що ніхто ніколи не потрапить до ситуації, де ці знання можуть знадобитися, але вважаємо, що кожен має знати, як діяти в екстремальних ситуаціях", - йдеться в повідомленні. 

120960746_2727204734214710_5265636508213787721_o.jpg

фото: Національна поліція

Ніколи не знаєш, що і де з тобою може трапитися. Можливо, доведеться захищатись, можливо — когось рятувати. У таких ситуаціях треба діяти впевнено й швидко. Тому ми вирішили створити онлайн-курс, у якому доступно пояснюємо, як правильно поводитись у небезпечних ситуаціях”, — говорить перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Курс розділений на три теми, у кожній з яких уже є по три ролики.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/v2upaMPcdr8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NuPMnHB8pzA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кіберполіція викрила зловмисників, які підробляли харчові продукти. Вони збували свою продукцію через мережу інтернет до магазинів по всій Україні.

Вийти в ефір