Останні новини

Переговори з МВФ під загрозою? З України відкликали ключового радника Фонду

Радник МВФ пропрацював в Україні понад 5 років.

Старший економіст Європейського департаменту Міжнародного валютного фонда Вім Фонтейн виїхав з України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання НВ Бізнес.

Читайте також: "Ритуальна жертва" або "компроміс" - чи принесе зміна глави "Нафтогазу" нові проблеми

Зазначимо, що Фонтейн пропрацював в Україні понад 5 років. Він відповідав за реформу фінансового сектора, у тому числі - за реформу корпоративного управління. Раніше він займався питаннями банківський реформи.

"Він відвідував усі ключові судові засідання по ПриватБанку, можна сказати був польовим генералом. Причиною цього (відкликання) може бути повний провал реформи корпоративного управління і відсутність перспектив підписання SLA угоди і подальшого фінансування з боку МВФ", - зазначило джерело видання на фінансовому ринку України.

Експерти побоюються, что ця подія може призвести до необхідності емісії, інфляції, подорожчання запозичень і можливого дефолту України.

Нагадаємо:

  • В середині квітня в Офісі президента України заявили, що очікують черговий транш МВФ до вересня.
  • Однак після звільнення 28 квітня голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, Україна отримала реакцію послів країн "Великої сімки", які "натякнули", чого не слід робити.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05