Останні новини

Перемога Динамо над Шахтарем, перенесення Євро до однієї країни та боксерський ТОП-поєдинок у лютому: головні новини спорту

Ключові спортивні моменти 21 січня

Лідер Української Прем'єр-ліги здобув першу перемогу в 2021-му році. На зборі в Об'єднаних Арабських Еміратах Динамо переграло Шахтар з Солігорська у контрольному матчі — 2:0.

Kyiv Live представляє головні новини спорту 21 січня.

Перша перемога: "біло-сині" здолали чемпіона Білорусі

Обидва голи кияни забили в другому таймі. На 51-й хвилині відзначився Клейтон, а крапку на 78-й поставив Циганков. Відзначимо, що чинних чемпіонів Білорусі тренує український тренер Роман Григорчук.

Динамо 1-й тайм: Нещерет, Караваєв, Сирота, Попов, Миколенко, Андрієвський, де Пена, Леднєв, Шепелєв, Родрігес, Бєсєдін;

Динамо 2-й тайм: Бущан, Кендзьора, Шабанов, Забарний, Сідклей. Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Циганков, Клейтон, Супряга.

<iframe width="684" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/8aPeAnDchEw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

50 м'ячів у 133 поєдинках: Яремчук вкотре відзначився за Гент

Нападник Гента Роман Яремчук відзначився голом у матчі 25-го туру чемпіонату Бельгії проти Генка. Цей м'яч став 50-м для українця у складі "буйволів".

37 голів нападник забив у чемпіонаті Бельгії, 9 — у Лізі Європи, 3 — в Кубку Бельгії та 1 у Лізі чемпіонів.

25-річний український форвард виступає за Гент з 2017-го року і провів вже 133 матчі. Крім того, у його активі 14 гольових передач.

УПЛ — 21 в рейтингу кращих ліг року

Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS) склала рейтинг найкращих національних ліг 2020-го року.

Чемпіонат України з 477 балами йде на 21-й позиції. У 2019 УПЛ була на 25-му рядку.

Відзначимо, що вперше з 2006-го року рейтинг очолив чемпіонат Італії, змістивши з першого рядка Англію.

У Баварії розповіли про можливість проведення Євро в одній країні

Голова правління Баварії Карл-Хайнц Румменігге заявив, що УЄФА розглядає можливість проведення турніру в одній країні.

"Я знаю, що Александер Чеферін, який дуже серйозно ставиться до ситуації з COVID-19, думає, чи не буде розумніше провести Євро в одній країні. При дотриманні всіх необхідних заходів. Не будемо забувати, що ідея провести особливий Євро з'явилася до пандемії", — сказав Румменігге.

Зазначимо, що чемпіонат Європи має відбутися з 11 червня по 11 липня 2021 року. Матчі повинні відбутися в Санкт-Петербурзі, Лондоні, Мюнхені, Баку, Римі, Бухаресті, Дубліні, Копенгагені, Більбао, Глазго, Будапешті та Амстердамі.

Альварес та Йилдирим поб'ються за титул WBC в кінці лютого

Поєдинок за титул WBC у другій середній вазі між Саулем "Канело" Альваресом і Авні Йилдиримом офіційно призначений на 27 лютого. Бій відбудеться в США.

У грудні 2020-го "Канело" (54-1-2, 36 КО) одноголосним рішенням суддів переміг Каллума Сміта і став чемпіоном світу в другій середній вазі за версіями WBC і WBA. Також він утримує пояс WBA і титул франчайзингового чемпіона WBC в середній вазі.

Авні Йилдирим (21-2, 12 KO) востаннє бився в лютому минулого року. Тоді турецький боксер програв американцеві Ентоні Дірреллу.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!