Останні новини

Перепрацювали: Кличко призначив усім своїм заступникам надбавку рівноцінну зарплаті

Вони отримуватимуть бонус протягом усього року

Мер Києва Віталій Кличко виписав своїм заступникам 100-відсоткову надбавку до заробітної плати. Такий бонус до зарплати міський голова вирішив додати за інтенсивність праці. Надбавку вони отримуватимуть впродовж усього року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт КМДА.

Читайте також: Ремонт Шулявського мосту триватиме ще два роки

На офіційному ресурсі опублікований підписаний Кличком документ 21 січня.

Відповідно до нього, надбавку у розмірі 100% від заробітної плати отримуватимуть всі восьмеро заступників мера Києва: перший заступник із питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба і заступники з цих же питань Олександр Харченко та Марина Хонда, а також Олександр Густєлєв, Валентин Мондриївський, В’ячеслав Непоп, Петро Пантелеєв та Ганна Старостенко.

Нагадаємо:

  • Міський голова Києва Віталій Кличко призначив нового радника з питань охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій. Ним став заступник головного лікаря з хірургічної роботи Інституту нейрохірургії імені академіка Андрія Ромоданова НАМН України Віктор Яцик.
  • Кияни заборгували за послуги ЖКГ близько 4 млрд гривень. Найбільше - за  тепло та гарячу воду. Переважна більшість мешканців столиці просто не спроможна сплатити свої рахунки. Ще більше підвищення цін може призвести до негативної реакції.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04