Останні новини

Перформанс під Верховною Радою: студенти вимагають не закривати Олімпійський коледж

15 вересня відбувся перфоманс під Верховною Радою. Студенти Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного проводять акцію протесту, вимагаючи скасувати розпорядження Кабміну про реорганізацію закладу.

Про це повідомляє "5 канал".

Вони вийшли з вимогою скасувати постанову уряду, звільнити міністра молоді і спорту, а також тимчасового виконувача міністра освіти та науки вони вийшли на акцію протесту під стінами Верховної Ради. Активісти зазначають, що влада хоче знищити олімпійський коледж.

Біля будівлі Верховної Ради організували показові виступи. У комітеті з питань молоді та спорту кажуть, що намагатимуться вирішити цю проблему шляхом спільного діалогу.

Згодом до мітингарів вийшов тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет і пообіцяв організувати зустріч усіх учасників конфлікту в п'ятницю. Намагатимуться вислухати різні позиції та дійти згоди.

<iframe width="820" height="486" src="https://www.youtube.com/embed/-oQFN84JGKo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Як повідомлялося, Кабмін розпорядженням №1083-р від 2 вересня 2020 р. погодив пропозицію Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного шляхом приєднання до Національного університету фізичного виховання і спорту з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету і надалі іменувати його Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту.

Нагадаємо, 11 вересня студенти та викладачі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного подали позов до Окружного адмінсуду Києва щодо оскарження розпорядження Уряду про реорганізацію навчального закладу. Вони не погоджуюсь із тим, щоб освітній заклад приєднали до Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Вийти в ефір