Останні новини

Українські серіали 2020 року, які варто подивитися

5 українських серіалів, які вийшли протягом 2020-го

Рік 2020-ий майже на фінішній прямій, а підсумків вже підбито було чимало. Зокрема, ми розповідали про найкращі українські фільми року. Та тепер прийшов час згадати і про вітчизняні серіали, які стали більш якісними, актуальними, видовищними та цікавими. Протягом 2020-го виходили і проєкти, адаптовані з культових творів, і новинки від відомих режисерів, і ті, що зачіпають дуже важливі теми сучасного соціуму. Тож Kyiv Live розповідає, що зі всього цього точно варто дивитися.

Спіймати Кайдаша

Події оригінального твору Нечуя-Левицього розгорталися у 1878-му році, але автори проєкту перенесли героїв в наші часи. Все починається з того, як Лаврін, який вже скучив за домом та вечірками, повертається з армії. А Карпо закохується у Мотрю і навіть одружується з нею. І саме з цих подій почалися лихоліття для сім’ї Кайдашів.

Перші ластівки: Zалежні

Другий сезон серіалу, який для багатьох українців встиг стати улюбленим. Це - не продовження історії, але глядачі побачать героїв у інших амплуа. Їхні образи - протилежні, а проблеми залишаються актуальними сьогодні. Але вся ця молодь, переповнена страхом та залежностями, зовсім різна.

Козаки. Абсолютно брехлива історія

Вигадана історія про Україну XVI століття. За сюжетом, відважний Іван заради порятунку своєї матері вкрав важливий та магічний артефакт у московського царя. Саме він здатен наділяти власника владою. Та він загубив його і той опинився у козаків. Ось тоді і розпочинаються невпинні пригоди хлопця, якому доведеться ризикувати життям, щоб все вирішити.

Секс, Інста, ЗНО

Новий серіал від Антоніо Лукіча без цензури розповідає про життя сучасних школярів, які знаходяться на фінішній прямій свого навчання. Вони мають готувати до ЗНО, але в них є більш важливіші проблеми - особисті, проблеми спілкування, конкуренції і багато чого іншого. Але в центрі сюжету - історія дівчини, яку викрили у тому, що вона вела фейкову сторінку в Instagram, де розповідала про свої сексуальні побажання. І саме з цього почалися її проблеми.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CAtALUrYb8M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

І будуть люди

Екранізація однойменного роману Анатолія Дімарова про Україну початку XX століття. Сюжет розповідає історії людей на тлі масштабних історичних подій - від Першої світової війни до приходу радянської влади. І найголовніше, що всі ці історії про простих людей, кожному з яких присвячений окремий епізод.

Раніше ми розповідали, які фільми варто подивитися в кінотеатрах України з 31-го грудня. Серед них - Полювання на Санту з Мелом Гібсоном, комедія Фестиваль Ріфкіна від Вуді Аллена та новий різдвяний фільм про вуличного кота Боба.

Вийти в ефір
17.04