Останні новини

Перші 117 тисяч доз вакцини Pfizer прибудуть в Україну 14 квітня

Поставка препарату відбудеться у рамках механізму COVAX.

14 квітня в Україну повинні прибути перші 117 тисяч доз американської вакцини проти коронавірусу Pfizer.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ефірі телеканалу "Україна 24".

Читайте також: В Україні використовуватимуть технічний кисень для COVID-хворих

"Поставку Pfizer по COVAX ми очікуємо 14 квітня, згідно з офіційним повідомленням COVAX", – зазначив він.

Водночас поставка препарату, придбаного за рахунок держбюджету, очікується в травні.

"Договір, підписаний між Україною і Pfizer, абсолютно конфіденційний, він має всі атрибути договору щодо термінів поставки. Всі 10 млн доз вакцини будуть поставлені до кінця 2021 року. Перші поставки, попередньо, з цього комерційного контракту ми очікуємо в травні", – додав міністр.

Також Степанов підкреслив, що в Україні є усі технічні можливості, необхідні для зберігання вакцини Pfizer.

"Вони (щеплення - прим. ред.) підуть в спеціалізовані будинки-інтернати для громадян похилого віку та соцпрацівників, які там працюють", – сказав він.

Нагадаємо:

  • У МОЗ заявили, що Україна може розраховувати на 32 млн доз вакцин від коронавірусу. А перші контракти на її поставку можуть бути повністю закриті ще до кінця весни.
  • У київській клінічній лікарні "Феофанія" блогерів вакцинували проти COVID-19 за попереднім записом нібито залишками вакцини. З'ясувалось, що їх фіксували як працівників медзакладу і щепили дозами, призначеними для медиків.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04