Останні новини

Pfizer частково ефективний проти "індійського" штаму COVID-19

Таку заяву зробили у міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю.

В Ізраїлі зареєстрували вже вісім випадків коронавірусу, вперше виявленого в Індії. Водночас там вважають, що вакцина Pfizer є принаймні частково ефективною проти цього штаму.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву гендиректора міністерства охорони здоров'я Ізраїлю Хезі Леві, передає Reuters.

Читайте також: МОЗ обіцяє українцям, які отримали одну дозу Covishield, аналог препарату

Зазначається, що перші сім випадків індійського штаму коронавірусу виявили в Ізраїлі минулого тижня серед людей, які прибули з-за кордону та пройшли попереднє тестування на COVID-19.

"Складається враження, що вакцина Pfizer має проти нього (індійського штаму COVID-19 - прим. ред.) ефективність, хоча і знижену", - сказав Леві в ефірі громадського радіо Kan.

Відомо, що в Ізраїлі, із чисельністю населення 9,3 мільйонів осіб, повністю щепили близько 81 % громадян або резидентів віком від 16-ти років. Через це інфекції та госпіталізації з COVID-19 різко зменшились.

Нагадаємо:

  • Виробники вакцини не можуть покрити весь попит на препарати у світі. У зв'язку з цим Комітет всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій рекомендував не вимагати докази вакцинації як умови для міжнародних поїздок.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05