Останні новини

Під Києвом господарі шукають зниклого улюбленця — обіцяють винагороду

Біля ЖК "Гранд Виллас" в селищі Ворзель в ніч з 4 на 5 листопада пропав чорно-рудий лис на прізвисько Макс. Його господиня просить допомогти у пошуках і обіцяє високу грошову винагороду.

Про зникнення повідомила господиня тварини Вероніка Кудіна в Facebook 12 листопада.

Дівчина пише, що Макса шукають вже тиждень і, ймовірно, бачили в Кичеєво, Рубежовці, біля шиномонтажу "Вітерець", біля ЖК "Ворзель-Парк" і занедбаних корпусів санаторію "Україна".

лисє.jpg

Мисливців просять звертати особливу увага на лисів незвичайного забарвлення і не стріляти в них. Максу всього 8 місяців. Він не відгукується на кличку, але його можна приманити їжею. Лис охоче приймає з рук паштет, сир, м'ясо і собачий корм.

"Будь ласка, нам дуже-дуже потрібно диво! І допомога. Я одна не справляюся. Будь ласка, допоможіть знайти і повернути додому улюбленця родини! Діти дуже важко переживають втрату", - пише Вероніка.

Господиня просить допомогти встановити, в якому районі зараз мешкає Макс, щоб зорієнтувати пошуки. Для ідентифікації тварини вона просить робити фото та зв'язатися з нею за контактним номером: +380502547682.

Нагадаємо, 17 листопада столична поліція метрополітену втратила свого співробітника. 38-річний Вадим Бондарчук помер на робочому місці через проблеми з серцем. Попри старання медиків, поліцейський пішов з життя, залишивши дружину та 15-річну доньку напередодні свого дня народження.

Вийти в ефір
24.11