Останні новини

Під Верховною Радою зібрались прихильники легалізації канабісу: що вони вимагають

25 січня парламент має розглянути відповідний законопроєкт

Сьогодні, 25 січня, в Києві в урядовому кварталі пройшов “конопляний марш”. В цей день Верховна Рада має розглянути у комітетах законопроєкт №4553 “Про легалізацію медичного канабісу”.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: У Київській області ціни на проїзд для школярів підняли у п'ять разів

На місці події перебувала наша журналістка Олександра Федорко. Вона поспілкувалась з однією з учасниць ходи Мар’яною, яка страждає на розсіяний склероз.

“Цей законопроєкт важливий для мене і тих людей, які страждають, які реально хворі. Це потрібно лише для важкохворих, а їх близько 2 млн по всій Україні”, - сказала дівчина.

Також цей проєкт закону називають “законом для Софійки”. Дівчинка 3-річного віку з народження страждає епілепсією, а канабіс може полегшити її приступи та біль.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5g2HU28Cvzc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04