Останні новини

Підготовка до річниці Майдану: слідчі проводять обшук у Національному музеї Революції Гідності

Обшуки проводяться а підставі ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва

19 листопада з'явилась підтверджена інформація про обшук у Національному музеї Революції Гідності у Києві. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва.

Про це Музей Майдану повідомив у дописі на Facebook.

"У ці хвилини саме відкрили і проводимо міжнародний науковий форум, готуємо заходи до річниці Революції Гідності, тому... деталі згодом",- проінформували музейники.

обшук музей майдана.jpg

Згодом, Поліція Києва пояснила причини обшуків музею. Правоохоронці повідомили:

"Слідчим управлінням столичної поліції під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури та за оперативного супроводження Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України).

У ході досудового розслідування встановлено, що наприкінці 2018 року Національним Меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності укладено договір генпідряду на виконання будівельних робіт з ТОВ та перераховано на його рахунок авансовий платіж у розмірі більше 111 мільйонів гривень для виконання будівельних робіт. На даний момент на об'єкті роботи не виконуються".

Користувачі обурюються в коментарях під постом:

коммент музей.PNG

гіднсть.PNG

Фото - скріншот

Нагадаємо, біля Верховної Ради України відбулася акція з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння. Учасники продемонстрували макети електронних пристроїв для куріння, аби наочно показати маніпуляції, якими тютюнова індустрія залучає дітей та молодь до куріння.

Вийти в ефір
16.05