Останні новини

Підкупав масками та антисептиками: Кличка звинуватили у нечесній передвиборчій кампанії

Напередодні місцевих виборів Віталію Кличку закинули використання адмінресурсів під виглядом благодійності. На думку деяких депутатів, мер Києва зловживає владою та веде нечесну передвиборчу гонитву.

Такий пост з'явився на Facebook-сторінці нардепа від партії "Рідний край" Миколи Томенка.

За словами депутата, мер Києва під видом благодійності почав "підкуповувати" виборців задовго до офіційного старту виборчої кампанії. Так, киянам розсилали коронакризисні набори: маски, антисептики, гелі для рук вартістю 150 грн. Проте сталося це за півроку з початку епідемії за кошти міського бюджету.

"Національне агентство з питань запобігання корупції попереджає, що благодійність від політичних партій в період виборчого процесу містить ознаки підкупу виборців... У Комітеті виборців України вже навіть застерегли владу від використання адмінресурсу, нагадавши п'ять основних ознак його застосування", - пише нардеп.

Томенко вважає, що акція на День Незалежності "Турбота" - теж "благодійна корупція", на яку з кишень киян виділили 92 млн грн.

Нагадаємо, кияни звернулись до міської влади з ініціативою прибрати маршрутки. На думку атора ідеї, їх треба замінити муніципальним транспортом - автобусами, трамваями і тролейбусами.

Вийти в ефір