Останні новини

Піджаки на голе тіло та блузи без спіднього: як у столиці почався український тиждень моди

У Києві 31 серпня розпочався український тиждень моди, що присвячений позасезонному одягу. Також  у Мистецькому арсеналі в межах заходу відбувся фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє — 2020".

Про це повідомляє "Укрінформ".

Фото з "Укрінформ"

Ukrainian Fashion Week почався 31 серпня й триватиме до 4 вересня у Мистецькому арсеналі. Тема позасезонність означає, що дизайнери отримали повну волю у виявленні свого бачення стилю.У перший день колекції презентували Vorozhbyt&Zemskova, FROLOV та Олена Буреніна.

Також в рамках тижня моди 31 серпня відбувся фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє — 2020".

Цього року "Погляд у майбутнє" пройшов у новому форматі: пряма трансляція фіналу конкурсу була доступна для перегляду у будь-якій частині світу.  Там змагалися 17 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі. 

Ґран-прі поділили між собою творчий дует Єлизавети Кирилової та Владислава Дзівідзінського (м. Маріуполь/м. Івано-Франківськ) та Катерина Гелла (м. Харків).

Нагадаємо, українська співачка Ірина Білик, яка цьогоріч відсвяткувала 50-річний ювілей, захопила мережу архівним фото.До Свята знань, 1 вересня, зірка порадувала шанувальників своїм знімком, зробленим у молодшій школі.

Вийти в ефір