Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Пил на бантиках: на Оболоні біля школи почали активно ремонтувати стадіон лише напередодні 1 вересня

Дихати пилюкою та вихлопними газами вантажівок змушені учні загальноосвітніх шкіл №256 та №168 на Оболоні 1 вересня. Короткі урочистості для першокласників у цій школі відбувались під акомпанемент автомобілів, які звозили щебінь для будівництва стадіону біля цих навчальних закладів. Реконструкцію спортивних майданчиків відновили незадовго до повернення дітей у школу, хоча простоював цей стадіон у напіврозваленому вигляді ще з літа 2018 року.

Про це повідомляє кореспондент Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qrnohKKZeP0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Реконструкцію стадіону біля двох шкіл, №256 та №168 у Оболонському районі Києва розпочали у 2018 році. Фактично, тоді ж і завершили. Близько двох років стадіон був непридатним для занять фізкультурою, діти могли грати у футбол лише на одному невеликому майданчику із штучним покриттям. Нічого про відновлення реконструкції не могли сказати керівники ані шкіл, ані району.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/oVpZlmgOCgU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Натомість, відновили роботи після появи на місці міського голови Києва Віталія Кличка за кілька місяців до місцевих виборів. Мер міста під телекамери розповідав про будівництво біля київських шкіл зокрема й стадіонів та спортивних майданчиків. Щоправда, до кінця літа роботи відбувались досить мляво. А найбільш активно на будівельний майданчик почали їздити вантажівки із будівельним матеріалом якраз напередодні відновлення у школах навчання. 

Нагадаємо, 1 вересня 2020 року у школах Києва почалося по-різному. Деякі школи традиційні лінійки провели по-новому, з соціальною дистанцією та масками, а деякі взагалі відмовилися від звичних урочистостей.

Вийти в ефір