Останні новини

Після довгої боротьби з раком: відома українська співачка заспівала на "Голосі" вперше за 10 років

Власова вперше виступила на великій сцені

42-річна українська співачка Євгенія Власова знову стала гостею шоу "Голос країни-11". Але на цей раз вона не просто спостерігала за виступами талановитих учасників, а заспівала разом з ними.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube.

Читайте також: Меган Маркл напророчили розлучення з коханим

Власова з'явилася на великій сцені вперше за 10 років та виконала пісню "Я - жива річка" з Галиною Куришко, що є підопічною Олега Винника. До речі, сама зірка зізналася у своїй соцмережі про те, що перед виступом дуже хвилювалася.

"Все було наче в перший раз! Дуже цікаво було спостерігати за своїми почуттями і віддаватися їм. Переживала я все це у самоті, поки не вийшла до залу. Не все, що відбувалося на знімальному майданчику, увійшло в ефір. Що зворушило мене до глибини душі - це те, як зустріли мене колеги. Я побачила їх щире співчуття, тепло, хвилювання, повагу", - прокоментувала Власова.


Також співачка розповіла, що більша частина людей радянського часу існувала в атмосфері постійного порівняння себе з іншими та у прагненні відповідати образу життя з загальноприйнятими правилами та стандартами. Власова зізнається, що і вона належала до такого типу людей до того часу, поки хвороба не змусила переглянути свої пріорітети у житті.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zLuFF9rKhTs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05