Останні новини

Після іронічних слів про квартири Хомчака: волонтерка запевняє, що лідера "Антитіл" Тараса Тополю можуть призвати в армію

Український музикант і лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя 20 жовтня зробив іронічну піблукацію у Facebook щодо нерухомості головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака. Тепер його можуть призвати до військової служби як офіцера запасу.

Про це в соцмережах повідомила волонтерка Наталія Воронкова.

Тарас Тополя: «Я вибираю тишу» | Мистер Блистер

Тарас Тополя. Фото - Соцмережі

"Головнокомандувач всіх ЗСУ Хомчак замість того, щоб керувати армією та вирішувати її критичні питання, а їх ой як багато, я знаю точно, бо тільки повернулась з фронту, генерал-полковник займається розправою зі співаком", -

заявила Воронкова, зазначивши, що Тополя два роки поспіль їздив на фронт та є волонтером.

Продюсер гурту "Антитіла" Сергій Вусик також дав коментар щодо ціїє ситуації для "24 каналу". Він підтвердив, що їм на словах сказали про те, що співака якимось чином хочусь призвати як офіцера запасу ВСУ. Проте, він додав, що Тарас - рядовий солдат.

Вусик зізнався, що підготовка до призову велася таємно, а сама справа є особистою розправою Руслана Хомчака, тож до неї більше ніхто не причетний.

"Ми в цьому впевнені. І військові, і небайдужі, які не можуть цього відкрито робити, допомагають… Нам прямо сказали, що це він дав вказівку зробити все, аби Тарас Тополя став його підлеглим", - додав продюсер.

Заява Тараса Тополі щодо нерухомості Хомчака

Музикант 20 жовтня опублікував на Facebook коментар, в якому з іронією розповів про те, що головнокомандувач ЗСУ отримав вже третю квартиру від держави.

"Попередні він зі службових зробив приватними, одну приватизував на маму (це так мило). Прийшов час знову поліпшувати житлові умови. Сильне рішення, сміливе! Сміливий, авторитетний, рішучий - саме таким має бути головний військовий країни!", - написав Тополя, додавши жартівливо, що надання трьох квартир Хомчаку є обов'язковим пунктном реформи армії на шляху до НАТО.

Примітно, що речник відомства Богдан Сеник назвав заяву Тараса Тополі дискредитаційно-оціночним та маніпулятивним судженням.

Нагадаємо, що прокурор та старший інспектор поліції Києва "спалились" на хабарі. Їх затримала СБУ.

Вийти в ефір
29.11