Останні новини

Північний потік-2: у США розповіли, від кого залежить добудова газопроводу

Американська влада виступила проти реалізації проєкту.

Державний секретар США Ентоні Блінкен розповів, від кого залежить добудоба "Північного потоку-2". За його словами, на завершення проєкту може не вплинути опір Вашингтону, хоча санкції проти газопроводу є можливими.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Reuters.

Читайте також: Де та коли “Нафтогаз” буритиме нові свердловини

"У кінцевому результаті це залежить від тих, хто намагається побудувати трубопровід і завершити його. Ми просто хотіли переконатися, що наша протидія газопроводу була добре зрозумілою", – заявив Блінкен.

Він підкреслив, що США "не мають двозначною думки" щодо газопроводу, а американські санкції против нього є можливими, і про це він вже повідомив свого німецького колегу. 

Зазначимо, що, за словами критиків, "Північний потік-2" позбавить Київ прибуткових транзитних доходів і може підірвати зусилля країни щодо протидії російській агресії.

Окрім цього, Кремль заявляв, що, незважаючи на те, що проєкт очолює російська державна енергетична компанія "Газпром", він є комерційним. Влада США виступила проти його реалізації.

Нагадаємо:

  • США беззаперечно введе санкції проти компаній, що будують газопровід Північний потік 2. Але за умови, якщо їхня діяльність підпадатиме під критерії обмежень.
  • Запуск газопровода “Північний потік-2” може створити економічні передумови для продовження фінансування російської агресії проти України. Так вважає прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04