Останні новини

Плакала два тижні: Брітні Спірс прокоментувала новий документальний фільм про своє життя

Співачка не хоче, щоб її засуждували

Відома співачка Брітні Спірс прокоментувала документальний фільм про своє життя, який вийшов у лютому 2021 року. Співачка не дивилася фільм повністю, а лише уривками. Але навіть цих уривків вистачило для того, щоб засмутити Брітні.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на Instagram зірки.

Читайте також: Фролова розповіла, як їй вдалося схуднути після пологів

"Моє життя завжди було предметом для спекуляцій. Спостерігали... та постійно засуджували! Щоб не втратити розум, я танцюю кожну ніч свого життя. Щоб відчувати себе справжньою, людяною та живою. Все життя я була перед публікою. І потрібно багато сил, щоб довіритися Всесвіту з усією своєю вразливістю і беззахисністю, адже мене завжди звинувачували, ображали та бентежили ЗМІ", - прокоментувала співачка.

Також Брітні зазначила, що журналісти досі збивають її з пантелику, бо не завжди коректно висвітлюють її життя на шпалерах видань. Та не дивлячись на те, виконавиця намагається зберегти свою радість та кохання до всього, що її оточує.

"Я не дивилася документальний фільм цілком. Але з того, що я побачила, мене схвилювало те, в якому світлі мене в ньому представили. Я проплакала два тижні, і сльози досі іноді накочуються", - написала зірка.

Також Брітні Спірс зауважила, що вона не хоче бути досконалою та ідеальною для інших. Вона хоче спокійно жити та дарувати доброту оточуючим.

DSC_0567.jpg

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04