Останні новини

Пліснява, грибок та обвалений дах: в Києві в Дніпровському районі люди живуть в жахливих умовах. Відео

В Києві в Дніпровському районі на вулиці Юрія Поправки розташований будинок в аварійному стані. В ньому обвалюється й протікає дах, а по стінах розмножується пліснява й грибок. Комунальники ж проблеми ігнорують. 

Мешканці звернулися до оперативного штабу Kyiv Live з проханням допомогти освітити проблему жахливого стану їхніх житлових умов.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpavlovskiyad%2Fvideos%2F3276958962380669%2F&show_text=false&width=735&height=412&appId" width="735" height="412" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

Будинок побудували ще у 1946-1946 роках. Деякі мешканці живуть в ньому з народження. Місцева влада не дає можливість приватизувати квартири в якій живуть люди понад 45 років. Жах починається з під'їзду, де обвалюється дах, а зі стін стирчать проводи. Квартира на другому поверсі обвалилась на спільну душову. Сирість, пліснява та грибок — у кожній кімнаті будинку.

Мешканці не раз зверталися до комунальних служб та депутатів, однак ті проблему ігнорують.

"Я особисто кожен тиждень телефоную на гарячу лінію 1551. Кажуть, що будинок скоро знесуть, тому немає сенсу його ремонтувати. Я вже понад 20 років постійно чую, що будинок знесуть, але нічого не відбувається", - розповідає мешканка будинку.

Нагадаємо, вночі 30 серпня об 01:45 у Києві на Зарічній, 2 палав автомобіль. Пожежу в мікроавтобусі Mercedes-Benz 208D, переробленому для продажу кави, загасили рятувальники. Обійшлося без жертв.

Вийти в ефір