Останні новини

По всесвіту "Володаря перснів": неопубліковані роботи Толкіна про Середзем'я вийдуть у 2021 році

Одне з найвідоміших книговидавництв у світі HarperCollins випустить у 2021-му збірку неопублікованих раніше творів фантаста Джона Толкіна. Вона буде називатися "Природа Середзем'я".

Про це повідомляє видання The Guardian.

Обкладинка збірника раніше неопублікованих робіт фантаста Джона Толкіна «Природа Середзем’я»

Фото - HarperCollins

До збірника увійдуть роботи письменника про вигаданий континент, на території якого відбувалися події його книг "Володар перснів" та "Гобіт". Читачи нарешті зможуть дізнатися, в чому секрет безсмертя ельфів, отримати відповідь на питання, яке давно є предметом суперечок серед фанатів: чи можуть ельфи, гобіти та навіть жінки-гноми відрощувати бороди.

"Для Толкіна Середзем'я було частиною цілого світу, який повинен бути дослідженим. У збірнику "Природа Середзем'я" якраз описуються подорожі, які він здійснив, прагнучи розкрити своє творіння", - зазначив представник витавництва Кріс Сміт.

Відомо також, що Джон Толкін продовжував писати есе про Середзем'я майже до своєї смерті в 1973-му році. Примітно, що остання частина "Володаря перснів" вийшла у 1955-му. 

"Природа Середзем'я" вийде в червні 2021-го року.

Нагадаємо, що нещодавно стали відомі короткі списки "Книги року" ВВС-2020. До них потрапили твори Софії Андрухович, Марії Матіос, Оксани Забужко та багатьох інших. Ці автори ввійшли у топ категорії "Книга року", "Книга року - Есеїстика" та "Дитяча книга року".

Вийти в ефір
24.11