Останні новини

Поблизу станції метро Видубичі невідомий напав на журналістку Kyiv Live в прямому ефірі

Працівники каналу викликали поліцію

Сьогодні, 14 грудня, під час інспекції невідомий чоловік напав на журналістку та оператора телеканалу Kyiv Live в прямому ефірі. Кореспондент Камілла Мамедова намагалась з’ясувати чи прибирають і чому цього не роблять підприємці, які ведуть свою діяльність поблизу метро.

Про це повідомляє Kyiv Live.

За правилами благоустрою, підприємець повинен прибирати території навколо свого магазину в радіусі 10 метрів. Біля кіосків поблизу станції метро Видубичі на тротуарі просто валялось сміття, асфальт був покритий льодом, який не зчистили та навіть не посипали піском або сіллю, щоб попередити травмування покупців.

Журналіст, відповідно до свого редакційного завдання, в прямому ефірі телеканалу Kyiv Live намагалась з’ясувати, чому навколо магазинчиків не прибрано. Раптово, її почав бити невідомий чоловік. Також дісталося оператору. Проте, кривдника наздогнала миттєва карма і він посковзнувся на льоду та впав просто в калюжу.

завдання.jpg

Співробітники телеканалу викликали поліцію та будуть писати на нападника заяву.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ukrXD4NUp_8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Ексклюзивно для редакції сайту Камілла розповіла, що не очікувала будь-якого нападу, адже тема, за якою знімали сюжет, не є провокативною. Вона припускає, що чоловік, який напав на них, був п’яним, оскільки вийшов з “наливайки”. 

Також вона повідомила, що внаслідок ударів отримала синець на щоці та буде знімати побої.

“Ми запитали людей, які були свідками його втечі, вони розповіли, що цей чоловік побіг від метро в сторону будівництва та промислової зони, що поблизу Видубичів. Ми одразу вирушили туди, але наздогнати його не змогли. В будь-якому випадку, ми надали поліції знімки, на яких добре видно його обличчя, вони вже займатимуться пошуками нападника”, - розповіла журналістка.

Нагадаємо, у селі Терезине Київської області порушника правил дорожнього руху намагалися затримати 11 грудня поліцейські. Проте його захисники накинулися на патрульних та намагалися втекти. Ба більше - відкрили вогонь по правоохоронцям. Вулиці села перетворилися на сцени бойовика.

Вийти в ефір
18.05